Teenused

Füsioteraapia

Füsioteraapiasse on oodatud kõik inimesed, kellel on mõni skeleti-lihassüsteemi probleem. Sagedasemad pöördumise põhjused on valu, lihaspinge, liikuvuspiiratus mõnes liigeses või lihasjõu langus.

Füsioteraapia eesmärgiks on taastada ja/või säilitada inimese liikumis ja tegutsemisvõime, parandades seeläbi elukvaliteeti. Teenus sisaldab põhjalikku anamneesi võtmist, olukorra füsioterapeutilist hindamist, et selgitada välja probleemi algpõhjus. Üheskoos paneme paika teraapia eesmärgid arvestades Sinu elustiili, üleüldist tervislikku seisundit ja ootuseid! Füsioteraapia hinna sisse kuuluvad vajadusel ka teipimine ja nõelravi! Alati on füsioteraapia teenuse sees Sinule sobiva harjutuskava koostamine ja nõustamine üldise kehalise aktiivsuse osas.

Teenusele tulles kaasa võtta eelnevalt teostatud uuringute vastused (röntgen, kompuutertomograafia, MRT). Soovitav riietuda sportlikult!

Pärast teenust oled saanud: 

  • Põhjaliku ülevaate oma probleemi olemusest.
  • Selged juhised, kuidas Sina ise end aidata saad.
  • Videod harjutustest emailile.
  • Palju motivatsiooni trenni tegemiseks või lihtsalt kehaliselt aktiivsem olemiseks.

Terapeutiline harjutus

Sinule sobiva harjutuskava koostamine.

Spordimassaaž

Spordimassaaž on mõeldud klientidele, kes tegelevad spordiga või soovivad lihtsalt tugevamat massaaži koos venitustega. Spordimassaaž aitab kiiremini taastuda rasketest treeningutest, leevendab treeningjärgselt lihasvalu ja väsimust. Spordimassaaži on kasulik ennem võistlusi, et valmistada keha ette suuremaks pingutuseks.

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž üks levinuim massaažiliik. Klassikaline massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, parandab kudede ainevahetust, leevendab lihaspingeid, aitab üleüldiselt lõõgastuda ja parandada unekvaliteeti. Massaaž mõjub väga hästi nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral. Lisaks massaaži tulemusel võib suureneda organismi vastupanuvõime haigustele.

Ravimassaaž

Ravimassaaž keskendub eelkõige probleemsele piirkonnale.

Kinesioteipimine

Kinesioteip on elastne teip, mis asetatakse nahale. Kinesioteipimine aitab kaasa keha loomulikele paranemisprotsessidele, parandab lümfisüsteemi toimimist ja seeläbi alandab turset ning leevendab valu. 

Sporditeipimine

Erinevalt kinesioteibist on sporditeip jäik ja seda kasutatakse peamiselt liigese toestamiseks.

Nõelravi

Nõelravi on hiinameditsiinis kasutatud tuhandeid aastaid, kus nõelad pannakse kindlatesse punktidesse meridiaanidel. Kaasaegsemat nimetust kandev kuivnõelravi e. dry needling leiab kasutust valu ja lihaspinge leevendamisel.

Teenused saadaval ka Stebby keskkonnas!

GARANTII!

Kui tunned, et teenusest polnud kasu ja sa oleksid võinud selle ajaga midagi paremat peale hakata, siis võta ühendust ja maksan sulle kogu raha tagasi. NB! Ei kehti läbi Stebby keskkonna ostetud teenuste puhul.