Massaaž ja spordimassaaž

alaselja massaaž

Massaaž

Massaaž on suurepärane pingete leevendaja ja lõõgastaja, aga see võib olla ka väga hea ravivahend.

Kui sa ei tea, millist massaaži sa soovid, siis tule kohale ja arutame koos, milline massaažiliik sulle kõige rohkem kasu toob.

Kui tihti peaks massaažis käima?
Sellele pole ühtset õiget vastust. Kõige tavalisem massaažis käimise sagedus on 1 kord 1-4 nädala jooksul. Nädala jooksul soovitaks massaažis käia mitte rohkem kui 2x. Lase kehal natuke taastuda ja jälgi kuidas massaaž enesetundele mõjus. Milline sagedus sinule kõige paremini sobib, selgub aja jooksul.

Broneeri aeg

Spordimassaaž

Kui tegeled aktiivselt spordiga või soovid lihtsalt tugevamat massaaži koos korralike venitustega, siis on spordimassaaž parim valik.

See aitab kiiremini taastuda raskest treeningust, leevendab lihasvalu ja väsimust.

Spordimassaažist on kasu ka enne võistlusi, see aitab su keha suuremaks pingutuseks ette valmistada.

Klassikaline massaaž

Sind vaevab stress? Või tahaksid keha üldisi pingeid lõõgastada?

Hea klassikaline massaaž suudab mõlemat. See toob ka parema une, aktiveerib vere- ja lümfiringet ning parandab kudede ainevahetust.

Massaaži tulemusel suudab keha ka haigustele paremini vastu panna.

Samuti on uuringud näidanud massaaži soodsat mõju ärevuse, peavalu, kõrge vererõhu jm murede vähendamisel.

Ravimassaaž

Kui sul on mõni konkreetne probleem, näiteks alaseljavalu, või vajab mõni piirkond põhjalikumat lähenemist, siis saan sind aidata ravimassaažiga.

Selline massaaž on hästi täpne ja keskendub peamiselt probleemsele piirkonnale. Kõige parema tulemuse saavutamiseks kombineerin massaaži venituste jt ravivõtetega.

Broneeri aeg

Teenused saadaval ka Stebby keskkonnas!

GARANTII!

Kui tunned, et teenusest polnud kasu ja sa oleksid võinud selle ajaga midagi paremat peale hakata, siis võta ühendust ja me maksame sulle kogu raha tagasi. NB! Ei kehti läbi Stebby keskkonna ostetud teenuste puhul.

Klientide tagasiside

Jass käis mind 2017. aastal Šveitsi ultratriatlonil oma oskustega abistamas ning aitas mu lihased korduvalt väga keerulisest seisundist ellu äratada.
Ütleme nii, et mees teadis, mis ta teeb ja tegi seda hästi. Seega julgen soovitada ning usun, et kui oled tema käe alt läbi käinud, siis nõustud minuga.

Rait Ratasepp

Minu hea sõber Jass on mitmeid aastaid toimetanud nii füsioteraapia valdkonnas kui ka väga hea massöörina! Mees teab, mis toimib ja kuidas asjale läheneda.
Oma elu jooksul olen suutnud kuidagi oma põlved katki teha. Jass on mulle välja mõelnud väga hea kava, mis on aidanud mul tõsta põlve liigese ümber olevate lihaste toonust ja jõudu.
Kiire elu tempo kõrvalt on hea, kui on keegi, kes viitsib ka ise kohale tulla. Koduvisiit on tänuväärt tegu - nii saab kogu pere ära muditud ja uue hingamise.
Seega kui tajud, et soovid turgutada oma füüsist või lihtsalt saada head massaaži, siis vali Füsioravi!

Tõnis-Denis Merkuljev

Jass on oma ala professionaal ning seda sõna kõige otsemas mõttes. Olen olnud pikaajaline Jassi klient, kellel on nende aastate jooksul likvideeritud lugematul hulgal lihaspingeid ja -valu. Motivatsioon teha edasi trenni ja tulla ikka ja jälle Jassi juurde head nõu saama, on minu jaoks hindamatu väärtusega.
Olles massaaži laual ning kuulata oma ala spetsialisti kirglikult rääkimas enda varasematest kogemustest, vigastustest ja muidugi nende vältimisest, on minu jaoks olnud alati suureks lisaväärtuseks. Jass teeb oma tööd hingega ja pakub välja erinevaid lahendusi, mis minu kui patsiendi elu kvaliteeti, kordades paremaks muudavad.
Teenuse kvaliteet, reageerimiskiirus ja mõistagi suhtlus on Füsioravi puhul tippude tipp.

Lauri Kadajane

Jass on väga tundlik füsioterapeut, mitte kunagi ta ei tee massaaži liiga õrnalt või liiga tugevalt, just täpselt õige tunnetusega, nii et keha on pärast alati vaba ja lõdvestunud.

Triin Lellep-Kordes

Olen Jassi juures käinud juba aastaid klassikalisel massaažil ja saanud ka spordivigastuste korral tuge, ning olen märganud suurt paranemist nii selja- kui ka hüppeliigese probleemide korral.
Kuna Jass on palju õppinud ja pika kogemusega füsioterapeut, siis tema pakutav teenus on olnud alati professionaalne ja kvaliteetne, mistõttu on ka tulemused olnud minu jaoks alati positiivsed.
On näha, et ta teeb südamega oma tööd. Lisaks on ta väga sõbralik ja suhtlemine temaga on alati meeldiv.
Aegade broneerimise suhtes on Jass väga paindlik ning tema juurde on lihtne aega leida.
Kogu protsess on sujuv ja kiire! Soovitan kindlasti Jassi teenuseid kõigile, kellel on vaja füsioteraapiat või massaaži!

Ivo Klaas

Põhjalik ja konkreetne füsioterapeut, kes tegi mulle selgeks, kuidas teha jõutõmmet. Kui tahad sammud jõusaali poole seada ja tõsta oma elukvaliteeti, siis soovitan eelnevalt Jassi juures ära käia. Jass õpetab, kuidas võimalikult ohutult ja progresseeruvalt jõudu kasvatada!
Lisaks professionaalsusele on Jassil väga hea käte tunnetus, kuna teeb väga head lihashooldust!

Maria Fessai-Olennikov
Galerii navigatsioon vasak
Galerii navigatsioon parem

8+

aastat kogemust

2500+

erinevat klienti ja patsienti

1000+

tundi tehtud massaaži