Füsioteraapia

8+

aastat kogemust

2500+

erinevat klienti ja patsienti

1000+

tundi tehtud massaaži

Massöör mudig jalga

Füsioteraapia

Füsioteraapia aitab taastada su liikumisvõime pärast operatsioone ning on abiks ka siis, kui sind vaevab liigesevalu, lihaspinge või mõni liiges ei tööta enam nii nagu peaks.

Tule, räägi mulle oma probleemist ning vaatame koos, mida ja kui kiiresti me teha saame. Paneme paika teraapia eesmärgi ja koostame plaani, arvestades sinu üldist tervist, elustiili ja ootusi.

Koostan sulle ka koduste harjutuste kava ning annan nõu üldise kehalise aktiivsuse osas.

Kui sind ootab ees liigeseoperatsioon, soovitan sul vastuvõtule tulla juba enne seda. Räägin ja näitan sulle ära, mida ja kuidas pärast operatsiooni teha, et sa liikumisvõime võimalikult kiiresti tagasi saaksid ja väärtuslikku taastumise aega ei kaotaks.

Milliseid ravivõtteid me kasutama hakkame?
See sõltub sellest, mis sulle täpsemalt muret teeb ning mida sa saavutada soovid.

Ravivõteteks võivad olla:

 • terapeutiline harjutus ja sulle sobiva harjutuskava koostamine;
 • liigesmobilisatsioonid;
 • pehmekoeteraapia;
 • teipimine;
 • kuivnõelravi (dry needling).

Tea, et mina üksi ei saa sulle liikumisvõimet tagasi anda. Panen sinu jaoks kokku harjutuskava, harjutuste tegemine jääb aga sinu enda ülesandeks. Toetan ja nõustan sind sellel teekonnal igati.

Broneeri aeg

Millal tulla füsioteraapiasse?

Tule teraapiasse, kui:

 • Sulle teeb muret valu (kaela- või seljavalu, liigesevalu, lihasvalu)
 • Oled saanud trauma (suurema trauma puhul käi enne läbi erakorralise meditsiini osakonnast, et välistada luumurrud jm tõsisemad kahjustused);
 • Sa lähed või oled juba käinud operatsioonil;
 • Soovid oma kehalist seisundit hinnata;
 • Tahad vigastusi ennetada.

Mida vastuvõtule kaasa võtta?

Võta kaasa kõigi uuringute vastused, mis su mure lahendamiseks on seni tehtud (röntgen, kompuutertomograafia, MRT).

Pane selga või võta kaasa sportlikud riided, nii on teraapiat kõige parem läbi viia.

Mida sa teraapiast saad?

 • Põhjaliku ülevaate oma probleemi olemusest.
 • Selged juhised, kuidas sa ise end aidata saad.
 • Videod harjutustest, mille saadan sulle meilile.
 • Palju motivatsiooni trenni tegemiseks või lihtsalt kehaliselt aktiivsem olemiseks.

Kindlasti saad minult pärast teraapia lõppemist ka paar telefonikõnet, kus uurin, kuidas sul läinud on ning annan nõu, mida teha, kui harjutuste tegemiseks motivatsiooni napib.

Broneeri aeg

Teenused saadaval ka Stebby keskkonnas!

GARANTII!

Kui tunned, et teenusest polnud kasu ja sa oleksid võinud selle ajaga midagi paremat peale hakata, siis võta ühendust ja maksan sulle kogu raha tagasi. NB! Ei kehti läbi Stebby keskkonna ostetud teenuste puhul.

Klientide tagasiside

Sain 2021 augustis trennis väga korraliku jalatrauma. Arvasin, et sellega olen sunnitud oma jalgpallikarjääri lõpetama. Tuttav arst soovitas mulle aga Füsioravi ning tänu sellele olen juba 2021 aasta novembrist tagasi jalgpalliväljakul. Sain füsioravist vastused kõigile oma küsimustele/muredele.
Füsioterapeut oskas õigel ajal mul nii hoogu maha võtta kui liiga varakult tahtsin tagasi mängima minna kui ka vajadusel julgust juurde anda kui mõned harjutused tundusid veel endale liiga hullumeelsed aga samas tegelikult olid juba täiesti tehtavad.
Füsioterapeudiga kohtusime paar korda kohapeal, et õppida koos õiget tehnikat harjutuste tegemiseks ning seejärel sain endale ka väga hea koduse harjutuskava, mis aitas juba mõne kuuga tagasi palliväljakule.
Füsioterapeut Jass oli väga professionaalne ja hooliv. Veel pool aastat hiljemgi kirjutas ta personaalselt, et uurida, kuidas erinevad taastumisega seotud näitajad paranenud on ja kas jalaga on veel muresid.
Tänaseks ei ole trennis enam üldse tunda, et selle jalaga mingeid probleeme oleks olnud. Enda postitiivse kogemuse põhjalt soovitan soojalt kõigile!

Kerstin Tammur

This is a true professional of physiotherapy in Tartu. Have been having deep arm pain for months and thanks to the work of Jass, I have cured the pain gradually enabling me to return to my fitness regime. And what's a huge bonus to me, he is also a great person! Highly recommend.

Ignats Knuslis

Olin ligi 5 aastat kannatanud õlavalu, mis ei lasnud öösel magada ja isegi käekotti oli valus hoida. Arstilt olin saanud diagnoosi kõõlusepõletik ja soovitati valu- ja põletikuvastaseid ravimeid. Võtsin neid mitu aastat peaaegu igapäevaselt, kasu oli vähe.
Olin ka füsioteraapias käinud, aga ei saanud aru, et ka see oluliselt aidanud oleks. Siis sattusin tuttava soovitusel Fysioravisse, kust sain harjutused õlale. Kuna valu oli suur, siis alguses saingi 1-2 harjutust teha. Hiljem tuli neid juurde ja raskused suurenesid. Teekond oli pikk, aga oluline on järjepidevus.
Viimase 2 aasta jooksul pole õlg enam üldse tunda andnud, saan vabalt jõusaalis trenni teha ja tansutrennis käia.
Soovitan Fysioravi väga kõigile, kes on nõus ise ka veidi vaeva nägema, sest seal ei öelda lihtsalt, et nüüd peate elu lõpuni kord nädalas meie juures massaažis käima. Aga sellest on päriselt kasu ja see kasu on pikaajaline.

Liisi Anette Torop

Positiivne kogemus - koostöö sai alguse puusaoperatsiooni järgsest taastumisest, kui füsioterapeut Jass julgustas jõutrenniga taasalustama. Tema koostatud trennikavad aitavad arendada lihasjõudu ning järele aidata erinevate lihasgruppide erinevat jõudlust efektiivselt ja vigastusi ennetavalt.
Terviseprobleemide-murede korral leiab kiirelt parima võimaliku lahenduse, väljendudes selgelt, konkreetselt ja sõbralikult. Aitäh abi eest!

Kersti Kaaver

Oleme väga rahul. Kiire ja professionaalne lähenemine sportlasele. Väga hea kuulamine ja selgitused olukordade lahendamiseks. Harjutuste hulk optimaalne ja jõukohane. Väga rahul.

Ille Kukk
Galerii navigatsioon vasak
Galerii navigatsioon parem